Футляр для цигарок Кременчук

Потреба купити портсигар для цигарок у Кременчугу викликана турботою про їх зберігання, щоб зберегти смакові та ароматичні якості сигарет. Не секрет, що вони з легкістю втрачають свої якості та зовнішній вигляд за вологої погоди, і тут не допоможе навіть картонна пачка. На відміну від такої упаковки, порстигару не страшна волога, оскільки зазвичай їх виробляють з антикорозійного металу.


Футляр для цигарок Кременчук — як подарунок

Футляр для цигарок ніколи не виходить із моди, оскільки це традиція та відмінність від однакових сигаретних пачок, придбаних у кіоску. З його допомогою кожен курець може зарекомендувати себе як ретроград і поціновувач класичних чоловічих атрибутів. Якщо раніше подібна річ виконувала виключно функцію місця для зберігання тютюнових виробів, то сьогодні це справжній предмет іміджу. В історії було чимало десятиліть, коли вона наголошувала на приналежності власника до певних верств суспільства.

 

 

Сьогодні купити футляр для цигарок Кременчук можна з різних матеріалів, але частіше у звичному виконанні для сучасної людини. За старих часів вони нерідко виготовлялися з дорогоцінних металів або інкрустувалися ними. Ключові переваги таких девайсів криються в наступному:

  • статус, який показує становище власника та привертає до нього сторонню увагу;
  • захист від зовнішнього середовища та погодних умов. Футляр для цигарок у Кременчугу захистить самокрутки від деформації при носінні, а також від снігу, дощу, прямих сонячних променів;
  • невибагливість у догляді та зберіганні. Його можна носити з собою всюди, в сумці або кишені, а в якості догляду протирати раз на кілька днів сухою ганчірочкою;
  • можливість створити авторський виріб. Насамперед, мається на увазі персональне гравіювання у вигляді написів або зображень, яке нерідко замовляють на подарунок.

На відміну від звичних картонних упаковок, переваг від користування портсигаром більш ніж достатньо. Багато курців ставляться до нього як предмета прикраси і пишаються своїм вибором. Як місце зберігання, він ідеально підходить саме для саморобних сигарет, на відміну від тих, що випускає промисловість. Додатково підняти статусність футляра як подарунка допоможе його прикраса. Такі вироби можуть вироблятися зі срібла і прикрашатися смарагдами, рубінами, топазами, аквамаринами та ін.


Як обрати футляр для цигарок у Кременчуку

Відмінним варіантом для подарунка собі чи комусь із друзів може стати футляр для цигарок Кременчук, гарний та обладнаний зручним затискачем-дужкою. Він надійно утримує саморобні, як і будь-які інші, сигарети від випадання. Плоска поверхня зі згладженими кутами дозволяє зручно переносити його в кишені одягу.

Вироблений з алюмінієвого сплаву, такий девайс стане стильним іміджевим аксесуаром для повсякденного застосування. Крім алюмінію, у нас ви можете підібрати вироби, виготовлені з міцного пластику, які не поступаються своїми функціональними якостями.


Футляр для цигарок Кременчук замовляй з доставкою

Інтернет-магазин Taba пропонує своїм нинішнім та потенційним покупцям широкий асортимент портсигарів та інших аксесуарів для куріння саморобних сигарет. Вони можуть відрізнятися один від одного не тільки виробничим матеріалом, а й своїми розмірами. Такий футляр для цигарок у Кременчуці чудово зберігає їх форму порівняно з традиційною цигарковою пачкою.

Завдяки такій жорсткості сигарети не змінюються і зберігають свою цілісність, зовнішній вигляд та характеристики. Окремої уваги заслуговують моделі, оснащені вбудованими запальничками, так що портсигар надає можливість відразу і прикурювати. Ці та багато інших виробів ви зможете легко підібрати в інтернет-магазині Taba за одними з найбільш вигідних цін на ринку. Наші консультанти завжди раді вітати нових покупців у лавах прихильників саморобних тютюнових виробів. Достатньо зв’язатись за телефоном чи через онлайн-заявку на сайті з нашими менеджерами, щоб відчути всі переваги від співробітництва з нами!